My Book Selfie Challenge

Nie masz czasu na czytanie? Myślisz tak, bo najwyraźniej nie wiesz, że książki można czytać wszędzie.  Miejsca, w których warto oddać się lekturze upragnionej powieści lub biografii wskazują w nowej sesji zdjęciowej nasi uczniowie. „Czytanie jest jedną z najfajniejszych rozrywek” – deklaruje młodzież. Na potwierdzenie tych słów prezentujmy poniżej galerię zdjęć konkursu pt. ” My Book Selfie Challenge”.

Oto wygrani:

W klasach 7-8 SPS

I miejsce – Yeva Osypova – 7a

II miejsce- Martyna Górzyńska – 7b

W klasach 1-3 LOS

I miejsce – Oliwia Gryka – 1a

II miejsce  ex aequo Michalina Kawczyńska1a , Kacper Kula- 1a

III miejsce ex aequo Julia Kowalczyk 1a , Amelia Bluhma –  1a

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy a Radzie Rodziców za ufundowanie nagród.