Na znak solidarności z Ukrainą

“Jakże byłoby pięknie,gdyby każdy z nas mógł wieczorem powiedzieć: dzisiaj zrobiłem gest miłości wobec drugiego(…)” Zatem możemy spokojnie zasnąć. Nasi wolontariusze, w imieniu całej społeczności szkolnej, dopełnili tego gestu. Tym razem, był on zwieńczeniem spontanicznego odruchu serca wobec mieszkańców Ukrainy. Na ręce prezesa Stowarzyszenia Kaniewskie Socjalne Inicjatywy z miasta partnerskiego Kaniv zostały przekazane “słodkie świąteczne pozdrowienia”, które trafią do dzieci z tamtejszych domów a przygotowane zostały przez uczniów i rodziców naszej szkoły.”Szczęście to jedyna rzecz,która się mnoży,jeśli się ją dzieli”- niech zatem promyk szczęścia,który pojawi się w oczach tychże dzieci będzie naszą zapłatą. Dziękujemy wszystkim,którzy ochoczo wsparli inicjatywę.