Niebywała historia…siatkarze z historycznym sukcesem!!!

        Fantastyczne zawody rozegrali siatkarze ZSS w Mistrzostwach Województwa w Siatkówce Plażowej Szkolnego Związku Sportowego Licealiada 2021. Turniej rozgrywany był na Plaży Miejskiej w Gdyni, gdzie o tytuł Mistrza Województwa walczyły najlepsze zespoły  z województwa pomorskiego. W zawodach wzięło udział 8 zespołów, które prezentowały wysoki i wyrównany poziom sportowy. Dzięki temu rywalizacja była bardzo emocjonująca.

Po rozegraniu meczy grupowych nasi siatkarze pewnie awansowali do finału i zagrali w nim REWELACYJNIE. Mecz był bardzo wyrównany, emocjonujący, pełen zwrotów  i wpisał się jako mecz ” godny finału”. Chłopacy pokazali niesamowitą wolę walki, determinację, przygotowanie motoryczne oraz techniczno- taktyczne. Walka trwała punk za punkt do ostatnich akcji. Ostatecznie zabrakło odrobiny szczęścia, a mecz wygrali siatkarze ze Starogardu Gdańskiego 22:20.

Ostatecznie chłopcy wywalczyli V-ce Mistrzostwo Województwa, co jest najlepszym wynikiem w historii młodzieżowej siatkówki Człuchowa.!!!! Brawo !!!!

Na ogromne słowa uznania zasługuje również postawa dziewcząt, które ambitnie, ofiarnie i z olbrzymim zaangażowaniem rywalizowały w kategorii “dziewcząt”

 

Dziękujemy i gratulujemy sukcesu!!!!!!!!!!!!!!!!  🙂

ZESPÓŁ W SKŁADZIE :

  1. KRZYSZTOF MROŻEK
  2. MIŁOSZ JEŻAKOWSKI
  3. DAWID LEWNADOWSKI

ZESPÓŁ W SKŁADZIE :

1.KAROLINA STANISŁAWCZYK

2.MARTA BARANOWSKA

 

 

 

                                                                                                   z