Obóz siatkarski – Szczyrk – 2023

Za nami coroczny obóz naszych siatkarzy. Po raz drugi wyjechaliśmy do Szczyrku, gdzie na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Sportach Zimowych przez 9 dni przygotowywaliśmy się do zbliżającego się nowego sezonu.
Ciężką pracę na hali oraz siłowni urozmaicaliśmy atrakcjami, które oferowały nam nasze piękne polskie góry.
Zwiedzaliśmy Szczyrk, zdobywaliśmy szczyty (Klimczok oraz Skrzyczne) z których wracaliśmy zmęczeni, ale niezwykle usatysfakcjonowani.
Byliśmy również w Wiśle gdzie w ramach odnowy biologicznej korzystaliśmy z wodnych atrakcji.
Nie obyło się bez obozowego chrztu, obchodziliśmy również urodziny jednej z naszych siatkarek.
Obóz w Szczyrku zakończyliśmy ogniskiem, na którym podsumowaliśmy nasz pobyt w górach, a w drodze powrotnej do domu zatrzymaliśmy się w ENERGYLANDII, gdzie przez cały dzień korzystaliśmy zarówno z ekstremalnych jak i wodnych atrakcji Parku Rozrywki.

Teraz czas na kilka dni wolnego i już w przyszłym tygodniu rozpoczynamy kolejny etap przygotowań do zbliżającego się sezonu.