Z wielką dumą i radością informujemy, że w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów oraz nagród laureatom i uczestnikom Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego „Leon” dla klas 1-3. Nasi najmłodsi uczniowie mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności rywalizując z rówieśnikami z całej Polski. Zmierzyli się z wymagającymi zadaniami, które wymagały nie tylko wiedzy, ale też logicznego myślenia i ogromnego skupienia. Wszyscy uczestnicy wykazali się ogromnym zaangażowaniem, a wyniki wielu z nich uplasowały w ścisłej czołówce krajowej! Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom klas 1-3, którzy wzięli udział w konkursie. Wasza ciekawość świata, odwaga do sprawdzania swoich sił i systematyczna praca przyniosły wspaniałe efekty. Życzymy dalszych sukcesów i zapału do rozwijania swoich talentów w kolejnych edycjach!





