Osiem medali kajakarzy w Wałczu na Ogólnopolskim Memoriale Kajakowym ‼️

Ośmiokrotnie stawali na podium nasi uczniowie podczas Ogólnopolskiego Memoriału Kajakowego im. Kazimierza Góreckiego i Mariana Matłoki w Wałczu. Najbardziej cieszą wyniki naszych najmłodszych zawodników: Oliwia Kuligowska-Szczur oraz Alan Borowicki (oboje kl. 4 SPS) zwyciężyli w kategorii dzieci rocznik 2013. Ponadto po srebrne medale popłynęli: Przemysław Wielewski w K-1 młodzików oraz Konrad Klimek i Judyta Wiatr w K-2 juniorów. Z brązowymi medalami z Wałcza wrócili: Julia Kowalczyk i Krzysztof Kaczor K-2 juniorów, Konrad Klimek i Antoni Mackiewicz K-2 juniorów, Martyna Cukierska i Judyta Wiatr K-2 juniorek oraz nasz trener Łukasz Imianowski w K-1 masters. Wielkie brawa i gratulacje dla wszystkich uczestników regat za walkę