Piątki w 5d

Kolejne spotkanie integracyjne za nami. Tym razem zgromadziliśmy się w piątkowe popołudnie (wygodnie: z ulubionym kocykiem, poduszką, jedzeniem i w odprężającej pozie), by wspólnie obejrzeć film Disneya „Coco”. To właśnie ta produkcja otrzymała największą ilość głosów wśród uczniów jako godna obejrzenia. Cisza pod koniec seansu mówiła sama za siebie… Film okazał się fantastyczną przygodą, niezależnie od tego, ile ma się lat. Klasa zdecydowała, że po każdym seansie odbędzie się krótka rozmowa na temat tego, co obejrzeli- jednym słowem Klasowy Klub Dyskusyjny. Jedni zwracali uwagę na efekty, drudzy przepiękną muzykę…. inni cicho podkreślali, że uronili łzę. No cóż… „Coco” wzrusza, bawi, zaskakuje. Jako film jest naprawdę świetny.

PS Kolejna recenzja filmowa Klasowego Klubu Dyskusyjnego wkrótce….