Pierwsze starty i pierwsze sukcesy kajakarzy w sezonie 2019

Świetnie spisali się nasi kajakarze podczas Ogólnopolskiego Memoriału Kajakowego w Wałczu. W regatach wystartowało ponad 200 zawodników z 18 klubów z całej kraju. Uczniowie naszej szkoły aż siedmiokrotnie stawali na podium odbierając raz złote medale, cztery razy srebrne medale oraz dwa razy brązowe medale. Ponadto wielokrotnie plasowaliśmy się w czołowej „10”. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!! Oto wyniki:

1m- Zuzanna Wytrążek/Julia Szczepaniak;

2m- Marcin Niziałek

2m-Zuzanna Wytrążek

2m- Wiktoria Makulska

2m-Wiktoria Makulska/Zofia Blicharz

3m- Konrad Klimek/Kamil Kowalczyk

3m- Wiktoria Makulska

4m- Kamil Kowalczyk

4m- Krzysztof Niziałek

4m- Filip Szwemin/Marcin Niziałek

5m- Krzysztof Niziałek

7m- Szymon Gmura/Adrian Gołubiński

9m- Martyna Cukierska/Hanna Kasak

12m- Maja Wisiecka/Sara Kurzelewska

14m- Julia Kowalczyk

14m- Sara Krakowiak