Piłkarze na finałach wojewódzkich

Nasi uczniowie bogatsi o cenne doświadczenie, zakończyli tegoroczne zmagania w Szkolnych Igrzyskach Sportowych. Zarówno reprezentanci klas 4-6 jak i 7-8 ostatecznie uplasowali się na miejscach 5-10. Tym razem jeszcze odrobinę zabrakło, aby zakwalifikować się do najlepszej 4 w naszym województwie. Ale i tak jesteśmy bardzo dumni i zadowoleni z pierwszego występu naszej Szkoły Podstawowej w turnieju Finałowym „6 piłkarskich”. Zdobyte doświadczenie na pewno zaprocentuje w przyszłości.

Nasze zespoły reprezentowali:
Klasy 4-6: Szeliga Filip, Kudyba Kacper, Krawców Mikołaj, Mroziewicz Dominik, Dowksza Oskar, Rudziński Olivier, Basarab Marcel, Lesman Michał, Gliniecki Damian, Skwiercz Szymon, Chromiec Jan, Kujszczyk Kacper
Klasy 7-8: Kołsut Kacper, Jasiak Wojciech, Kujawski Jakub, Drygalski Franciszek, Kaczyński Jakub, Skwiercz Szymon, Kufel Adrian, Sobolewski Paweł, Gąsior Maciej
Trenerzy: Piotr Dowksza, Arkadiusz Zachajczuk