Półfinały Mistrzostw Województwa w Badmintonie

Z czterema pucharami wrócili uczniowie Gimnazjum Sportowego i Szkoły Podstawowej Sportowej w Człuchowie z Półfinałów Mistrzostw Województwa Pomorskiego w Badmintonie. W zawodach oprócz nas brały udział bardzo mocne szkoły z Miastka i Bytowa. Po wspaniałej walce wszystkie nasze drużyny zajęły drugie miejsca. Najbliżej zwycięstwa byli chłopcy z “podstawówki”, którzy przegrali z gospodarzami z Bytowa 3 : 2 w dużych punktach. Gratulujemy!!!

II miejsce – Igrzyska Dzieci (dziewczęta, roczniki 2006 i młodsze): Julia Sprenger, Natalia Romanik, Martyna Kowalik, Agata Chojnacka;

II miejsce – Igrzyska Dzieci (chłopcy, roczniki 2006 i młodsi): Oskar Dowksza, Mikołaj Osiowy, Jakub Hercun;

II miejsce – Igrzyska Młodzieży Szkolnej (dziewczęta, roczniki 2003-2005): Zofia Blicharz, Natalia Michalska;

II miejsce – Igrzyska Młodzieży Szkolnej (chłopcy, roczniki 2003-2005): Kacper Gliniecki, Aleksander Szopiński.