Pomoc dla szpitala

Ważny jest rodzaj pomocy, którą się oferuje,

ale jeszcze ważniejsze od tego jest serce,

z jakim tej pomocy się udziela.”

                             Jan Paweł II

O wielkości serc naszych uczniów i ich rodziców, kolejny raz mogliśmy się przekonać podczas akcji pomocy zorganizowanej przez Wolontariat  dla Szpitala Dziecięcego w Kaniewie na Ukrainie. Dzieci i młodzież z wielką ofiarnością zapełniali paczki,     słodyczami, środkami pielęgnacyjnymi, maskotkami, kocykami, chusteczkami,  pieluszkami. Jakże wielką radością było pakowanie, a później  przekazanie tych darów Pani przewodniczącej Stowarzyszenia Kaniewskie Socjalne Inicjatywy podczas świątecznego spotkania.

Niech ten czas,  gdy niebo się otwiera trwa nie tylko jeden dzień w roku, ale zawsze, kiedy możemy czynić dobro. Dziękujemy wszystkim za tę cząstkę serca oddanego dla innych.

Opiekunowie Wolontariatu