Powtórka przed Egzaminem Ósmoklasisty

Drodzy uczniowie. Czas egzaminu zbliża się wielkimi krokami. Może ma ktoś chęć na małą powtórkę z matematyki? Jeśli tak, to serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym  webinarium
“Szkoły z Gigantami”
Co to takiego?

Szkoła z Gigantami – Matematyka – Egzamin Ósmoklasisty

Podczas dwóch spotkań online zostaną rozwiązane i omówione dwa arkusze egzaminacyjne z matematyki, przygotowane przez egzaminatora CKE. Każdy z uczestników otrzyma arkusze przed zajęciami, aby wcześniej zapoznał się z materiałem.

Organizatorem zajęć są Giganci Edukacji – marka, która zajmuje się profesjonalnym przygotowaniem do egzaminów z matematyki.

Co należy zrobić , aby wziąć udział?

Zapisy na stronie

https://www.giganciprogramowania.edu.pl/zapisz-sie

Po wejściu wybierz: Darmowe warsztaty Szkoła z Gigantami Online, wpisz kod pocztowy i kliknij dalej. Następnie przy nazwie Szkoła z Gigantami – Matematyka – Egzamin Ósmoklasisty naciśnij WYBIERZ, wpisz swoje dane i poproś o akceptację rodziców.

Szczegółowych informacji udziela p. Milena Kołodziejska poprzez czat w aplikacji TEAMS