Program Być jak Ignacy … wracamy do gry

Szanowni rodzice,
Drodzy uczniowie

Nowe okoliczności, w których przyszło nam żyć, pracować, a także uczyć się wymagają nowych rozwiązań i usprawnień. Zmieniono formułę programu edukacyjnego BYĆ JAK IGNACY na taką, która pozwoli go dokończyć, aby praca, którą do tej pory wykonaliśmy wraz z uczniami z koła naukowego, została oceniona, a przede wszystkim doceniona.

Dlatego, aby ułatwić  przeprowadzenie zajęć, organizatorzy programu przygotowali dla uczniów interaktywną, głosową prezentację oraz interaktywne gry i zabawy edukacyjne. Zachęcamy do zabawy wszystkich zainteresowanych.

Zajęcia możecie znaleźć pod adresem: https://zss.czluchow.org.pl/ksztalcenie-na-odleglosc/uczen/1-3-sps/ , czekamy na Wasze projekty, zdjęcia, filmy, które możecie przysyłać na maila: m.stopa@zssczluchow.pl .