“Przyłapani na Czytaniu” Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich obchodzimy w tym roku w dość nietypowy sposób. Uczniowie biorąc udział w challengu czytelniczym pt. „Przyłapani na Czytaniu” udowodnili, że książka potrafi towarzyszyć nam wszędzie. Możemy ją czytać nad jeziorem, w ogrodzie, w samochodzie, w czytelni, na balkonie, w parku, w trakcie krótkiej przerwy w pracy, na spacerze rodzinnym, a nawet ćwicząc na siłowni, czy podczas wykonywania figur akrobatycznych.

Fajnym  i ciekawym elementem tej akcji było przyłapanie kogoś na czytaniu. Okazuje się, że czytamy bratu, siostrze, a nawet naszym kochanym zwierzęcym pupilom.

Nie ma wątpliwości, że książka jest wspaniałym lekarstwem na nudę.

Dziękuję serdecznie za udział i za tak piękne zdjęcia

Niech moc czytelnicza będzie z Wami!