Pucharowe “żniwo” kajakarzy w Wałczu

Wspaniale zaprezentowali się uczniowie Szkoły Podstawowej Sportowej w Człuchowie podczas Pierwszych Mistrzostw Szkół Podstawowych na ergometrach kajakowych o Puchar Burmistrza Miasta Wałcz. Cała 15-sto osobowa drużyna zakwalifikowała się do finałów w swoich kategoriach wiekowych, a aż 13 naszych uczniów zameldowało się na podium (5 złotych, 5 srebrnych, 3 brązowe)!!! Kajakarze wywieźli z Wałcza w sumie 14 pucharów, 13 indywidualnie i jeden za zajęcie drugiego miejsca w klasyfikacji drużynowej (ustąpiliśmy tylko gospodarzom z Wałcza). Wielkie gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów młodym adeptom kajakarstwa. Oto wyniki:

I miejsca:

 • Łukasz Berendt, kl. 4 SP
 • Szymon Gmura, kl. 5 SP
 • Konrad Klimek, kl. 6 SP
 • Martyna Cukierska, kl. 5 SP
 • Julia Kowalczyk, kl. 6 SP

II miejsca:

 • Stanisław Łukowski, kl. 4 SP
 • Maja Wisiecka, kl. 5 SP
 • Patrycja Polikowska, kl. 6 SP
 • Kamil Kowalczyk, kl. 7 SP
 • Marcin Niziałek, kl. 8 SP

III miejsca:

 • Hanna Kasak, kl. 5 SP
 • Dominika Ziołkowska, kl. 7 SP
 • Adrian Pruski, kl. 8 SP

V miejsca:

 • Krzysztof Kaczor, kl. 5 SP
 • Filip Kamyszek, kl. 4 SP