SMOK Człuchów wznawia zajęcia z koszykówki już w czerwcu!

W dniu 1 czerwca Szkolny Młodzieżowy Ośrodek Koszykówki, który funkcjonuje przy Zespole Szkół Sportowych w Człuchowie wznawia zajęcia sportowe dla dziewcząt i chłopców z klas I – III oraz IV – V. Ośrodek funkcjonuje przy naszej szkole już drugi rok i jest on dziełem współpracy Polskiego Związku Koszykówki, przedstawicieli powiatu człuchowskiego i dyrekcji naszej szkoły. W skład ośrodka wchodzą również filie w szkołach podstawowych w Czarnem, Debrznie, Stołcznie oraz Wierzchowie.

Dzięki finansowaniu zapewnionemu przez MSiT oraz PZKOSZ dzieci mogą realizować swoje pasje sportowe, a co najważniejsze doskonalić umiejętności koszykarskie oraz przeżywać emocje związane z rywalizacją na cyklicznych turniejach organizowanych przez koordynatora ośrodka oraz trenerów pracujących w poszczególnych grupach.

Treningi odbywać się będą oczywiście z zachowaniem wszelkich środków ostrożności zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia w celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS COV-2. Szczegółowe informacje na temat harmonogramu treningów dostępne są u trenerów poszczególnych grup.

Zapraszamy na nasz funpage na fb:

https://www.facebook.com/smokczluchow/

oraz oficjalną stronę PZKOSZ dotyczącą szkolenia w SMOK’ach:

https://mlodeasyparkietow.pl/

 

hdr