SMOKI z Człuchowa, Czarnego i Debrzna trenowały razem!

W dniu 03 kwietnia 2019 r. odbył się pokazowy trening koszykówki dla uczestników powiatowego ośrodka SMOK, który działa przy naszej szkole. W wydarzeniu wzięło udział około 70-u (!) uczniów ze szkół podstawowych z Człuchowa, Debrzna i Czarnego. Przy tak dużej ilości dzieci potrzebowaliśmy dodatkowych trenerów, w rolę których wcielili się starsi koledzy Smoków, czyli zawodnicy Koszykarskiego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży PZKosz w Człuchowie. Przy ich pomocy stworzyliśmy niezapomniane widowisko, którego głównymi autorami byli młodzi adepci koszykówki. Było dużo kozłowania, podań, rzutów do kosza, nauki dwutaktów, a także wsadów. Wszyscy uczestnicy wykonali efektowne wsady piłki do kosza. Dla większości była to pierwsza taka próba w życiu! Cieszymy się z wysokiej frekwencji i już teraz zapraszamy na turnieje 3×3. Pierwszy z nich odbędzie się na przełomie kwietnia i maja. Bądźcie czujni, trenujcie i czekajcie na szczegółowe informacje. Dziękujemy wszystkim za przybycie i uprzedzamy, że to dopiero początek wspólnych akcji naszego ośrodka!

Zajęcia z koszykówki dla klas IV, V i VI Szkoły Podstawowej odbywają się na nowej hali w następujących terminach:

poniedziałek 15.00 – 16.30

wtorek 15:00-16:30

środa 15:00-16:30

czwartek 15:00-16:30, Serdecznie zapraszamy!