Sportowa na podium w Tucholi

W czwartek 26 września 2019 r. odbył się III Turniej Piłki Siatkowej im. Janusza Czapiewskiego o Puchar Burmistrza Tucholi. W turnieju wzięło udział 11 drużyn z dwóch województw. Zespoły zostały podzielona na trzy grupy, którą nasza drużyna pewnie wygrała i awansowała do strefy medalowej. W meczu z Tucholanką i UKS Libero dziewczęta bardzo dzielnie walczyły jednak uległy tym zespołom i uplasowały się na wysokim III miejscu. Towarzyszyła im sportowa ambicja, walka o każdy punkt ale również siatkarska radość. Był to pierwszy tak mocno obsadzony turniej i tym bardziej cieszymy się z gry naszych młodych siatkarek. Organizatorzy wyróżnili Lenę Piworowicz jako najlepszą zawodniczkę drużyny oraz Natalię Romanik jako najlepszą rozgrywającą turnieju. ZSS Człuchów reprezentowały: Knut Zuzanna, Krassowska Amelia, Gryka Oliwia, Szczygielska Zuzanna, Piworowicz Lena, Bartosiewicz Agata, Romanik Natalia, Kowalik Martyna, Kolter Aniela, Podlaszewska Hanna, Chojnacka Agata, Karpowicz Aleksandra. Trener: Magdalena Gasperowicz.
Zespoły biorące udział w turnieju: LSK KAMIONKA KAMIEŃ KRAJEŃSKI, MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE, UKS LIBERO PSP NR 4, UKS LIBERO MOS STAROGRAD GDAŃSKI, REDA CIECHOCINO, SP CEKCYN, SP 31 BYDGOSZCZ, ZSS CZŁUCHÓW, MLKS TUCHOLANKA TUCHOLA – to ponad 120 zawodniczek.
Gratulujemy!!!