Super turniej najmłodszych koszykarzy naszej szkoły w Szczecinku!

W dniu 14.06.2019r. zespół naszych najmłodszych koszykarzy wziął udział w turnieju mini-koszykówki organizowanym przez klub Basket Szczecinek w Szkole Podstawowej nr 4 w Szczecinku.

Drużyna w składzie: Nathan Ojdana (uczeń kl. 1c), Bartosz Gomułka, Karol Goś, Liliana Zych (uczniowie klasy 1b), Mateusz Gappa, Piotr Wójcik, Filip Drzazga, Igor Hannush, Marcel Petelski (uczniowie kl. 1a), Marek Pawłowski (uczeń kl. 3b), Krystian Turchan (kl.  2), Bartosz Wielewski (7 lat), Ireneusz Wielewski (5 lat) rozegrała bardzo dobry turniej wygrywając jeden mecz z gospodarzami turnieju i remisując drugi przeciwko klubowi KS Basket Piła.

Wszyscy nasi zawodnicy mieli swój udział w tak dobrej grze ponieważ w każdej z rozegranych 10 kwart ( jedna kwarta trwała 5min.) grał inny skład zespołu. Dobra gra dostarczyła nam wielu pozytywnych emocji, ciekawych wrażeń i wzmocniła ducha sportowego.

Gratulujemy świetnej postawy i czekamy na dalsze sukcesy na różnych parkietach!!!