Światowy Dzień Pluszowego Misia

” Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”- pisała Wisława Szymborska. Światowy Dzień Misia stał się wspaniałą okazją zaproszenia najmłodszych do misiowego świata książek. Dlatego też uczennice  z Liceum  oraz  7 klasy , odwiedziły   Miejskie Przedszkole im. “Jacka i Agatki” w Człuchowie. Główną atrakcją w grupie Borowików było głośne czytanie opowiadania  pt.: “Dzień Pluszowego Misia w Przedszkolu”, przedstawiających wspaniałe przygody misiowych bohaterów. Niezwykłą zabawą okazały się również misiowe: piosenki i taniec oraz raz własnoręcznie wykonana maskotka. Uwieńczeniem spotkania  było otrzymanie „Misiowego Certyfikatu”, na który wszyscy w pełni zasłużyli. Na koniec wszystkie dzieci otrzymały odznaki przyjaciela  pluszowego misia oraz słodki poczęstunek.