Światowy Dzień Pluszowego Misia

” Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”- pisała Wisława Szymborska. Światowy Dzień Misia stał się wspaniałą okazją zaproszenia najmłodszych do misiowego świata książek. Dlatego też uczennice 3 klasy Gimnazjum, odwiedziły                  Miejskie Przedszkole im. “Jacka i Agatki” w Człuchowie. Główną atrakcją było głośne czytanie książeczek: pt.: “Niesforny Miś” w grupie „Biedronek” oraz „Śnieżny miś” w grupie Promyków, przedstawiających wspaniałe przygody misiowych bohaterów. Niezwykłą zabawą okazały się również misiowe: piosenki, taniec oraz prace plastyczne. Uwieńczeniem spotkań w obu grupach było otrzymanie „Misiowego Certyfikatu”, na który wszyscy w pełni zasłużyli. Na koniec wszystkie dzieci otrzymały odznaki przyjaciela  pluszowego misia oraz słodki poczęstunek.