Świetlica w lutym

Mimo, że luty jest najkrótszym miesiącem w roku, zdążyliśmy zrobić wiele ciekawych rzeczy, jak co miesiąc, nie było w ogóle czasu na nudę! Braliśmy udział w rozmowach na temat poczucia własnej wartości, bezpieczeństwa w Internecie, zabaw na śniegu i lodzie oraz odkrywania swoich mocnych stron. Wspólnie obchodziliśmy Walentynki, Tłusty Czwartek,  Dzień Pizzy, Dzień  Kota i Dzień Dinozaura. Rozpoczęliśmy podróż przez kontynenty, począwszy od krajów wiecznego lodu. Nie brakowało także wesołych zabaw, którym towarzyszył uśmiech na twarzy. Korzystając z pierwszych promyków słońca  znaleźliśmy  czas na gry i zabawy na świeżym powietrzu. W tym miesiącu  rozstrzygnięte zostały dwa konkursu:

  • konkurs plastyczny – „Nasze ulubione baśnie”
  • konkurs fotograficzny – ”Zima w mojej miejscowości”

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przygotowanie pięknych prac. Gratulujemy nagrodzonym i zapraszamy chętnych do udziału w kolejnych konkursach. Radzie Rodziców dziękujemy za ufundowanie nagród.