Szkolne wybory do Samorządu Uczniowskiego za nami.

Miło jest nam poinformować, że w ramach demokratycznych wyborów, które odbyły się w naszej szkole powołany został nowy Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej Sportowej. Podczas kampanii kandydaci zaprezentowali się z jak najlepszej strony, zachęcając do głosowania poprzez plakaty ze zdjęciem i krótkim opisem swoich zainteresowań, ambicji i planów.

Głosami szkolnych wyborców przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego po raz kolejny została: Bianka Gryka,

zastępcą: Lilianna Zych,

członkami: Jagoda Lisowska, Eunika Adamcio, Wiktoria Szymańska.

W ramach koła Małego Samorządowca wybrano również nowy “Mały Samorząd Uczniowski”, w skład którego weszli:

przewodnicząca : Hanna Wruszczak,

zastępca: Sebastian Wójcik,

członek: Liwia Nowakowska.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy owocnej współpracy.