Trefl Gdańsk-Zenit Kazań…nie mogło nas tam zabraknąć….

               Niebywałe wydarzenie sportowe miało miejsce w naszym regionie. W meczu eliminacyjnym Ligi Mistrzów brał udział zespół Trefla Gdańsk. Ponieważ do “Gdańskich Lwów” przyjechał jeden z najlepszych  zespołów  siatkarskich świata, nie mogło nas tam zabraknąć…..

            Siatkarze Uczniowskiego Klubu Sportowego ZSS Człuchów byli świadkami prawdziwej uczty siatkarskiej, bowiem na parkiecie znalazło się kilku najlepszych siatkarzy świata. Fenomenalny mecz, niesamowita atmosfera jak i możliwość podziwiania w akcji takich zawodników jak : Earvin N’Gapeth ,Maksim Michajłow,Matthew Anderson, Artiom Wolwicz, Aleksiej Wierbow pozostanie długo w naszej pamięci.

                                                                                                                 …było suuuuper…:)

Dziękujemy UKS ZSS za pomoc w organizacji wyjazdu!!!!! 🙂