Turniej tenisa stołowego rozstrzygnięty:)

W środę 24 października w naszej szkole odbył się Turniej Tenisa Stołowego. W sportowych zmaganiach wzięło udział 29 zawodników. Rozgrywki przeprowadzono w dwóch kategoriach wiekowych, czyli klas 4-6 sp oraz 7 sp -3 Gimnazjum dziewcząt i chłopców. Rozlosowano grupy i przeciwników. Współzawodnictwo naszych tenisistów stało na wysokim poziomie, o czym świadczyły liczne, mistrzowskie zagrania. Dla wielu uczestników była to bardzo emocjonująca rywalizacja.

Zwycięzcy turnieju :

dziewczęta klas 4-6 sp

I miejsce Zuzanna Knut

II miejsce Bianka Żmudzka

III miejsce Anita Jażdżewska

  chłopcy klas 4- 6sp

I miejsce Konrad Klimek

II miejsce Franciszek Drygalski

III miejsce Oskar Dowksza

       dziewczęta klas 7sp – 3 gim

I miejsce Jagoda Wrzesińska

II miejsce Julita Sauda

III miejsce Zofia Blicharz

  chłopcy 7sp – 3 gim

I miejsce Tomasz Pytlak

II miejsce Marek Nowak

III miejsce Marcin Niziałek

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych rozgrywkach.