Twoja Twarz wygląda znajomo? Bohaterowie Literaccy

Z przyjemnością informujemy o zakończeniu konkursu szkolnego “Twoja Twarz Wygląda Znajomo? Bohaterowie Literaccy”, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów klas 4-8. Zadaniem uczestników było przebranie się za ulubioną postać z lektur omawianych na lekcjach języka polskiego oraz zrobienie sobie zdjęcia w przebraniu. Konkurs był doskonałą okazją do rozwijania kreatywności, umiejętności aktorskich oraz pogłębiania wiedzy na temat literatury. Uczniowie wykazali się niesamowitą pomysłowością i zaangażowaniem, tworząc wspaniałe kostiumy i aranżacje. Wśród przebrań mogliśmy zobaczyć postacie takie jak: Ania z Zielonego Wzgórza, Staś Tarkowski, Mały Książę, Kłamczucha, Biała Czarownica, Gandalf, Mary z “Tajemniczego ogrodu” oraz wiele innych. Uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie, a rodzicom za wsparcie oraz pomoc w przygotowaniach. Jesteśmy dumni z naszych uczniów i cieszymy się, że możemy wspólnie rozwijać pasję do literatury i sztuki.  Już teraz zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu i obejrzenia galerii zdjęć na tablicy w holu naszej szkoły.