Udany debiut w halowym turnieju piłki nożnej

W bardzo dobrych nastrojach wrócili do domu w sobotnie popołudnie młodzi piłkarze Szkoły Podstawowej Sportowej. Reprezentując w zawodach zespół partnerski naszej szkoły, drużynę Piasta Człuchów, nasi uczniowie zaliczyli udany debiut w świąteczno-noworocznym turnieju halowej piłki nożnej w Debrznie. Niewiele zabrakło aby nasza drużyna zagrała w finale tej imprezy. Niestety w półfinale musiała uznać wyższość późniejszego triumfatora, zespołu Polonii Jastrowie. W meczu o 3 miejsce przegraliśmy po zaciętym boju 2:0 z pierwszym zespołem Chojniczanki Chojnice, ostatecznie kończąc swój udział w turnieju na IV pozycji. Mimo braku miejsca na podium, naszym chłopcom należą się duże brawa za dzisiejszy występ. Nasi młodzi piłkarze (rocznik 2008/09), grając po raz pierwszy ze sobą w tego typu imprezie, zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, rywalizując jak równy z równym z bardziej doświadczonymi zespołami. Na uwagę zasługuje również fakt, że bramkarz naszego zespołu Oskar Dowksza, został jednogłośnie wybrany najlepszym bramkarzem turnieju. Duże podziękowania należą się licznie zgromadzonym rodzicom, za pomoc, wsparcie i doping w dzisiejszych zawodach👏👏👏.

MECZE GRUPOWE:

PIAST CZŁUCHÓW – LIDER II RYCHNOWY – 4:0 (Kudyba2, Jackowski, Wojtaszek)
PIAST CZŁUCHÓW – CHOJNICZANKA II CHOJNICE – 0:1
PIAST CZŁUCHÓW – LKS NAKŁO – 4:1 (Szeliga 2, Kudyba, Jackowski)

PÓŁFINAŁ:
POLONIA JASTROWIE – PIAST CZŁUCHÓW – 3:0

MECZ O 3 MIEJSCE:
PIAST CZŁUCHÓW – CHOJNICZANKA I CHOJNICE – 0:2

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
1. POLONIA JASTROWIE
2. CHOJNICZANKA II CHOJNICE
3. CHOJNICZANKA I CHOJNICE
4. PIAST CZŁUCHÓW
5. LIDER I RYCHNOWY
6. MKS DEBRZNO
7. LIDER II RYCHNOWY
8. LKS NAKŁO

Skład naszej drużyny:
Oskar Dowksza, Stefan Wojtaszek, Mroziewicz Dominik, Kudyba Kacper, Olivier Rudziński, Damian Gliniecki, Szeliga Filip, Bukowski Kacper, Jackowski Jasiu, Wisiecki Konrad, Marcel Basarab

Trener: Dowksza Piotr