Wiosłowali “na sucho” po raz siódmy

Już po raz siódmy trenerzy kajakarstwa zorganizowali Mistrzostwa Zespołu Szkół Sportowych na ergometrach kajakowych. W zawodach wzięło udział blisko 200 uczniów z klas 3-8 Szkoły Podstawowej Sportowej oraz klas I-III Liceum Ogólnokształcącego Sportowego.

Zawody miały na celu popularyzację kajakarstwa, aktywnego wypoczynku oraz wyłonienie Mistrzów Szkoły na ergometrach kajakowych. Duża frekwencja uczniów spowodowała, że zawody stały na bardzo wysokim poziomie. Wielu uczniów pobiło swoje dotychczasowe rekordy życiowe. Najlepsi zostali udekorowani pamiątkowymi medalami, których sponsorem był szkolny klub UKS ZSS Człuchów. Serdeczne gratulacje i podziękowania za udział dla wszystkich uczestników rywalizacji, które zostały rozegrane w duchu fair play. Zapraszamy na przyszłoroczne zawody na ergometrach !!!

Oto wyniki:

3-4 SPS dziewczęta/chłopcy:

1. Julia Chmielewska/Wojciech Zaremba

2. Ilona Chabowska/Filip Kamyszek, Stanisław Łukowski

3. Wiktoria Szymańska/Wojciech Chojnacki

5-6 SPS dziewczęta/chłopcy:

1. Julia Kowalczyk/Konrad Klimek

2. Sara Kurzelewska/Szymon Gmura

3. Martyna Cukierska, Patrycja Polikowska/Samuel Wachnik

7-8 SPS dziewczęta/chłopcy:

1. Julia Sprenger /Marcin Niziałek

2. Nikola Dywel/Adrian Pruski

3. Wiktoria Zielkowska/Filip Szwemin

I-III LOS dziewczęta/chłopcy:

1. Zuzanna Wytrążek/Bohdan Chupryna

2. Agnieszka Paciorek/Jakub Pałubicki

3. Oliwia Wiśniewska/Maciej Skalski