Wiosłowali “na sucho” po raz szósty

Już po raz szósty trenerzy kajakarstwa zorganizowali Mistrzostwa Zespołu Szkół Sportowych na ergometrach kajakowych. W zawodach wzięło udział blisko 200 uczniów z klas 5-8 Szkoły Podstawowej Sportowej, III klasy Gimnazjum Sportowego oraz I-III Liceum Ogólnokształcącego Sportowego.

Zawody miały na celu popularyzację kajakarstwa, aktywnego wypoczynku oraz wyłonienie Mistrzów Szkoły na ergometrach kajakowych. Duża frekwencja uczniów spowodowała, że zawody stały na bardzo wysokim poziomie. Wielu uczniów pobiło swoje dotychczasowe rekordy życiowe. Najlepsi zostali udekorowani pamiątkowymi medalami, których sponsorem był szkolny klub UKS ZSS Człuchów. Serdeczne gratulacje i podziękowania za udział dla wszystkich uczestników rywalizacji, które zostały rozegrane w duchu fair play. Zapraszamy na przyszłoroczne zawody na ergometrach !!!

Oto wyniki:

4-5 SPS dziewczęta/chłopcy:

1. Sara Kurzelewska/Konrad Klimek

2. Martyna Cukierska/Jakub Bury

3. Julia Kowalczyk/Konrad Pryba

6-7 SPS dziewczęta/chłopcy:

1. Sara Krakowiak/Marcin Niziałek

2. Julia Sprenger/Kamil Kowalczyk

3. Martyna Kowalik/Adrian Pruski

8 SPS i III GimS dziewczęta/chłopcy:

1. Wiktoria Makulska/Tomasz Pytlak

2. Zosia Blicharz/Kacper Gliniecki

3. Oliwia Wiśniewska/Oskar Schramka

I-III LOS dziewczęta/chłopcy:

1. Julia Szczepaniak/Jakub Szewczak

2. Zuzanna Wytrążek/Bohdan Chupryna

3. Patrycja Przytarska/Krzysztof Niziałek