Wojskowy Dzień Szkoleniowy!!!

W dniu 28.11.2019 r. uczniowie klasy 1 i 2 o profilu wojskowym przebywali w Czarnem , gdzie został przeprowadzony Wojskowy Dzień Szkoleniowy. W pierwszej części zajęć zwiedzili salę tradycji 52 batalionu remontowego oraz zapoznali się z podstawowym sprzętem będącym na wyposażeniu jednostek wojskowych stacjonujących w garnizonie Czarne. Druga część zajęć została przeprowadzona na strzelnicy miejscowego Bractwa Kurkowego. W szkoleniu blokowym uczniowie odbyli strzelanie z wiatrówki i rzut granatem, zakładali odzież ochronną oraz rozkładali i składali kbk AK. Pogoda dopisała. Humor również. Najlepszym strzelcem okazała się uczennica Ib Dominika SKIBA z wynikiem 46 pkt. Dalsze miejsca zajęli: uczennica Id Natalia GAWIN ( 41 pkt) i  uczeń IIa Jakub PAŁUBICKI (40 pkt). Dziewczyny górą.