Wrzesień w świetlicy

Wrzesień w świetlicy minął w ciepłej i miłej atmosferze. Cieszymy się, że po tak długiej rozłące znów mogliśmy się wszyscy spotkać w murach naszej szkoły. Pierwsze dni upłynęły nam na dzieleniu się wakacyjnymi wspomnieniami i integracji grupy świetlicowej. Przypomnieliśmy sobie zasady bezpiecznego spędzania czasu w świetlicy, w szkole, w drodze do szkoły. Rozmawialiśmy o bezpiecznym korzystaniu ze szkolnego boiska i placu zabaw. Słoneczna aura i ciepło sprawiły, że mogliśmy spędzać dużo czasu na świeżym powietrzu. Obchodziliśmy także nietypowe święta –  Dzień Kropki, Światowy Dzień Jabłka, Dzień Emotikona oraz Dzień Spadającego Liścia. Dobry humor i energia nas nie opuszczają, bo w świetlicy po prostu nie można się nudzić!

 

 

  • Dzień Pierwszej Pomocy

 

  • Zajęcia w sali komputerowej

 

  • Roztańczone Świetliki