Wyniki konkursu na najpiękniejszą kartkę Bożonarodzeniową w języku obcym

Święta Bożego Narodzenia to czas wypełniony życzliwością, radością, ale także świąteczną magią jednoczącą ludzi. W związku z tym uczniowie klas 4-6 , 7-8 oraz klas LOS wykonując Bożonarodzeniową Kartkę udowodnili, że języki innych narodowości nie są im obce. Merry Christmas, Frohe Weihnachten, Feliz Navidad, Buon Natale, to najczęściej pojawiające się życzenia na świątecznych dziełach. Konkurs jak co roku cieszył się dużym zainteresowaniem.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu a Radzie Rodziców za ufundowanie nagród

Oto wygrani:

Laureaci klas 4-6 Szkoły Podstawowej:
1. Maja Gawron 5b i Maja Bartkowska 4c

Laureaci klas 7-8 Szkoły Podstawowej

1. Michal Lesman 7d

2. Kacper Bukowski 7d

3. Antek Mackiewicz 7d oraz Oliwia Szewa 8a

Laureaci LOS:
1. Oliwia Tomaszewska 1a
2. Yevheniia Sylenko 1a
3. Julia Sprenger 1b oraz Oleksandra Sylenko 1a