Wyniki konkursu „Coś z niczego dla Ziemi!!!”

Oto wyniki konkursu zorganizowanego z okazji Dnia Ziemi, w którym zadaniem uczestników było stworzenie przedmiotu z odpadów nadających się do recyklingu (szkło, plastik, metal itp.) i nadanie im nowego życia.

Wasza kreatywność nas zaskoczyła! Stworzyliście wiele ciekawych rzeczy np. doniczkę z korków, pojemnik na nakrętki, pudełko na przybory szkolne i pędzle, świecznik, skarbonki, wiatromierz, przybornik na przyprawy, pudełko na waciki, zabawkę, ciekawego robota, a nawet półkę na książki z kartonów.

Bardzo Wam dziękujemy za udział!!!

I miejsce – Igor Skwiercz

II miejsce – Oliwia Szewa, Milena Gasperowicz, Lena Piworowicz

III miejsce – Ireneusz Wielewski, Bartosz Wielewski, Wiktoria Szymańska

Wyróżnienia – Amelia Krotla, Zuzanna Jasnos, Kacper Kujszczyk, Wiktoria Semrau