XII DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

W ramach  Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia włączyliśmy się w akcję „Młodsi sprawdzają czy starsi tabliczkę mnożenia znają” , w której egzaminowaliśmy starszych kolegów, panią sekretarz, nauczycieli, panie psycholog, trenerów, panie pielęgniarki, panią z Biblioteki szkolnej i z  Pomorskiej Biblioteki  Pedagogicznej  w Słupsku z Filią w Człuchowie . Odwiedziliśmy   również Powiatowy Ośrodek Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki oraz Pracownię Złotniczą Piotr Kowalewski. Uczestnicy  byli pewni siebie, czasem zdziwieni, niekiedy bardzo zaskoczeni, aczkolwiek zdawali egzamin śpiewająco. Nas również odpytano. Dzień ten urozmaiciła także wystawa plakatów pt. ”  Zachwyć się Tabliczką Mnożenia” przygotowanych przez uczniów klas czwartych. Możemy śmiało stwierdzić, że „STARSI” znają wyśmienicie tabliczkę mnożenia.