Zawodnicy naszej szkoły na Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki 3×3 “Basketball Nationall Day” organizowanym przez PZKOSZ w Warszawie!

    Koszykarze⛹️ naszego klubu UKS ZSS Człuchów wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju 3×3 zorganizowanym przez Polski Związek Koszykówki z okazji Nationall Basketball Day na hali COS Torwar w Warszawie💪🏀🔥 Mieliśmy okazję rywalizować z najlepszymi zespołami z całej Polski. A także poznać osobiście mistrza świata we wsadach do kosza GRABO – Piotr Grabowski – Piotr rozdał nam autografy, wlepki, a nawet przeskoczył nad jednym z naszych zawodników😀✌️
Nasi chłopcy spisali się bardzo dobrze!
Zespół w składzie:
Bartłomiej Gomułka, Mateusz Gappa, Mikhail Lakhturov i Julian Pujanek znalazł się wśród 10 najlepszych zespołów turnieju💪🥇
Zespół w składzie:
Tymoteusz Piotrowski, Marcel Petelski i Nathan Ojdana wszedł do finału konkursu “Skillas Challenge”.
Indywidualnie:
Mateusz Gappa – zajął 4 miejsce (na 24 startujących) w konkursie rzutów za 3 punkty
Gratulacje!!!