Złoty medal Konrada w Bydgoszczy

Ze złotym medalem z Ogólnopolskich Regat Kajakowych z okazji Światowego Dnia Dziecka wrócił uczeń klasy 5 Szkoły Podstawowej Sportowej w Człuchowie Konrad Klimek. W regatach uczestniczyło ponad 200 zawodników z całego kraju. Konrad startował w kajakowych jedynkach na dystansie 200m, by dostać się do ścisłego finału musiał przejść przez eliminacje i półfinał (w jego konkurencji startowało 54 zawodników). Po fascynującym finiszu nasz uczeń okazał się lepszy od kolegów z Elbląga i Bydgoszczy. W zawodach wzięli udział również nasi najmłodsi kajakarze, którzy z tygodnia na tydzień pływają coraz szybciej i zajmują coraz wyższe lokaty. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w kolejnych startach.

Oto wyniki:

1m-Konrad Klimek

5m-Szymon Gmura/Adrian Gołubiński

5m-Szymon Gmura/Adrian Gołubiński/Martyna Cukierska/Hanna Kasak

4m w półfinale-Martyna Cukierska/Hanna Kasak

6m w półfinale-Sara Kurzelewska/Maja Wisiecka

5m w półfinale-Julia Kowalczyk

6m w półfinale-Łukasz Berndt/Krzysztof Kaczor