Andrzejkowy League of Legends.

Każdy pretekst jest dobry do świętowania, więc i my dołączyliśmy do obchodów Andrzejek. Najpierw klasa 8a uraczyła nas wszystkich ciastkami z ukrytymi wróżbami. Co niektórzy dowiedzieli się, co ich czeka w niedalekiej przyszłości albo czego się wystrzegać. Ciekawscy mogli zasięgnąć informacji, skąd wzięła się tradycja Andrzejek i jakie wróżby pomagają nam przewidzieć nasz los. Ponadto rozegraliśmy andrzejkowy turniej e- sportowy – League of Legends. Wzięły w nim udział pięcioosobowe zespoły reprezentujące uczniów liceum, gimnazjum oraz 8 klasy szkoły podstawowej. Po długich i emocjonujących rozgrywkach udało nam się wyłonić zwycięskie drużyny. Najlepsi okazali się uczniowie klas pierwszych liceum w składzie: Nikodem Cyls, Sebastian Kluk, Klaudiusz Przyszlak, Szymon Płóciennik. Zwycięzcom gratulujemy!