Piłkarze Gimnazjum Sportowego w Człuchowie w Finale Wojewódzkim !!!

Po raz pierwszy w historii występów naszej szkoły, piłkarze Gimnazjum Sportowego w Człuchowie, wygrali w półfinale wojewódzkim w FUTSALU i tym samym zapewnili sobie awans do finałów. Na naszej drodze stanął zespół Szkoły Mistrzostwa Sportowego (SMS) z Bytowa. Nasi chłopcy zagrali bardzo dobre i równe spotkanie, nie pozostawiając szans drużynie SMS Bytów i pewnie ograli swoich przeciwników 3:0. Jest to tym większy sukces, że nasz zespół w połowie składa się z zawodników na co dzień uczęszczających do 8 klasy Szkoły Podstawowej, a rywalizował jak równy z równym z zawodnikami w całości z Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego w Bytowie. Duże BRAWA dla zawodników i trenera Piotra Dowkszy. Życzymy kolejnych sukcesów już w Finałach Wojewódzkich.
Gimnazjum Sportowe Człuchów – SMS Bytów 3:0
Bramki: Gliniecki Kacper 2, Prądziński Bartosz
Skład: Podhalicz Krzysztof, Gliniecki Kacper, Biłanicz Kacper, Małecki Adrian, Mastaliński Dawid, Prądziński Bartosz, Elert Patryk, Tomczyk Dawid, Jasiak Aleksander, Dowksza Paweł
Trener: Dowksza Piotr