Kajakarze powołani na zgrupowanie kadry !!!

Sześcioro uczniów Szkoły Sportowej w Człuchowie zostało powołanych na obóz kadry województwa pomorskiego kajakarzy, który odbędzie się w Szklarskiej Porębie w terminie od 7 do 17 grudnia br. Są to uczniowie Liceum Ogólnokształcącego Sportowego: Zuzanna Wytrążek, Jakub Szewczak; Gimnazjum Sportowego: Wiktoria Makulska, Zofia Blicharz oraz Szkoły Podstawowej Sportowej: Marcin Niziałek i Tomasz Pytlak. Podczas zgrupowania nasi młodzi kajakarze będą „szlifować” formę przed sezonem 2019 poprzez m.in. jazdę na nartach biegowych, treningi na siłowni, biegi terenowe po górach oraz pływanie na basenie. Zgrupowanie ma na celu podniesienie formy sportowej, a w szczególności wytrzymałość ogólną, siłę oraz koordynację ruchową. Jest to duże wyróżnienie dla naszych kajakarzy i nagroda za wysokie wyniki sportowe w tegorocznym sezonie. Gratulujemy i życzymy udanych treningów bez kontuzji.