Brązowy medal w półfinale wojewódzkim dla chłopców klas 4 – 6 w koszykówce 3 na 3.

W dniu 26.11.2019r. na obiektach Szkoły Podstawowej Sportowej odbył się półfinał wojewódzki w koszykówce 3 na 3 chłopców w ramach kalendarza rozgrywek Igrzysk Dzieci. W turnieju udział wzięły 4 zespoły z Tuchomia, Kobylnicy, Słupska oraz Człuchowa.

Barwy naszej szkoły reprezentował zespół w składzie: Michał Lesman, Radosław Baranowski, Dominik Mroziewicz i Kacper Kudyba. Chłopcy spisali się bardzo dobrze. Co prawda przegrali dwa mecze 2:7 ze Słupskiem i 0:3 z Kobylnicą jednak pokonali zespół z Tuchomia 4:0. Zwycięstwo to sprawiło, że 3 zespoły uzyskały taki sam bilans punktowy i trzeba było liczyć małe punkty. Niewielkie różnice zadecydowały o tym, że nasi zawodnicy zajęli 3 miejsce. Gratulujemy!!!

Klasyfikacja końcowa:

1.SP nr 10 Słupsk

2.SP Kobylnica

3.SPS Człuchów

4.SP Tuchomie