“Człuchowskie Smoki” z dwoma medalami MISTRZOSTW POLSKI !!!

Wspaniale zaprezentowali się uczniowie Liceum Ogólnokształcącego Sportowego, Gimnazjum Sportowego oraz Szkoły Podstawowej Sportowej w Człuchowie podczas XV Otwartych Mistrzostw Polski w Wyścigach Łodzi Smoczych. Zawody zostały rozegrane na torze regatowym Brdyuście w Bydgoszczy na dystansie 200m. Nasi uczniowie startujący w konkurencji Junior Open po wspaniałej walce zdobyli srebrne medale ustępując tylko gospodarzom Astorii Bydgoszcz. W konkurencji Junior Mikst nasze “Smoki” zdobyły brązowe krążki. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Skład drużyny:

sternik: Andrzej Machoń

bębniarz: Zofia Blicharz

wiosłujący: Nikodem Cyls, Bohdan Chupryna, Kacper Skwiercz, Zuzanna Wytrążek, Wiktoria Makulska, Michał Stanisławski, Tomasz Pytlak, Arkadiusz Grotkiewicz, Oskar Schramka, Kamil Kowalczyk, Sara Krakowiak

trener: Łukasz Imianowski