Czy ktoś powiedział, że jesień jest smutna?

Listopad upłynął nam w świetlicy szkolnej szybko i wesoło. Zajęcia były przekrojem jesiennej pory roku przeplatanej różnymi świętami: małymi i dużymi, ważnymi, mniej lub bardziej znanymi… Kodowaliśmy z jesienią w tle, rozwiązywaliśmy jesienne łamigłówki,  wykonywaliśmy prace plastyczno-technicze . Dużym zainteresowaniem cieszyły się zabawy klockami, z których dzieci budowały kreatywne konstrukcje wieżowców, modele samochodów, zwierząt, budynków. Narodowe Święto Niepodległości wprowadziło nas w radosny, symboliczny biało-czerwony nastrój. Młodzi patrioci oglądali filmiki edukacyjne, słuchali piosenek w języku ojczystym, przygotowywali elementy dekoracyjne. Aż nadszedł Światowy Dzień Pluszowego Misia a wraz z nim filmiki, piosenki, propozycje na kreatywne spędzenie czasu wolnego. Lanie wosku, losowanie imion wybranka, czy numerologia- tego znów nie mogło zabraknąć w Andrzejki.