Sympozjum Szkół im. Polskich Olimpijczyków

Dyrektor naszej szkoły odpowiedziała na zaproszenie Towarzystwa Polskich Olimpijczyków z Mieczysławem Nowickim dwukrotnym medalistą olimpijskim na czele i wzięła udział w Sympozjum Szkół im. Polskich Olimpijczyków, które poprowadził red.Magazynu Olimpijskiego H. Urbaś.

Spotkania i wykłady odbyły się w Centrum Szkoleń Olimpijskich oraz w Centrum Olimpijskim w Warszawie. Udział wzięli znakomici polscy sportowcy oraz wyjątkowi prelegenci, m. im. olimpijczyk z Atlanty Witold Roman,Tadeusz Mytnik kolarz, trzykrotny medalista olimpijski, Renata Mayer Różańska strzelczyni złota medalistka w Atlancie i Sydney,Kajetan Broniewski brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie, Aleksandra Kaczyńska Błoch olimpijka z Montrealu i Moskwy. Prelegentami byli psycholog sportu dr M. Kochanowski, dr n. farm. Andrzej Pokrywka. Tematy poruszone ba sympozjum to: istota fair play, doping jako problem nie tylko sportu wyczynowego, sport jako droga do spełniania marzeń. Z Warszawy P. Dyrektor przywiozła moc pozytywnych wrażeń i wiele ciekawych inspiracji🥰