Do naszej biblioteki dołączył nowy przyjaciel

Niestety z powodu pandemii musiał opuścić swój szkolny kącik czytelniczy. W tej chwili przebywa u mnie na tzw. „tym czasie.”  Ma się dobrze  i czeka jak my na powrót do normalności. Niestety nie ma jeszcze imienia.

Najmłodsi z klas 1 Szkoły Podstawowej podali swoje  propozycje  dla naszej bibliotecznej maskotkiJ Były one wspaniałe np.: Czytuś, Plamka, Bies, Czekuś, Puchatek, Pandemiś. Kubuś i wiele innych… Po długiej naradzie komisji bibliotecznej  nasz przyjaciel od dziś  będzie nazywać się „ PANDEMIŚ”.

Twórcą tego pomysłu jest Lilianna Pałka, uczennica klasy 1a.

Podczas Misiowego Święta nie zabrakło urodzinowych życzeń, które przygotowali uczniowie klas 2 i 3 Szkoły Podstawowej.

Pandemiś za wszystkie wykonane prace serdecznie i misiowo dziękuję

Do misiowego zobaczenia w naszej bibliotece!