II miejsce dziewcząt klas 4 i 5 Szkoły Podstawowej na Mistrzostwach Powiatu w koszykówce 3 x 3!!

W dniu 14.11.2019r. na nowej hali sportowej Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie odbył się pierwszy w historii turniej koszykówki dziewcząt szkół podstawowych klas 4 i 5 w ramach kalendarza rozgrywek Igrzysk Dzieci.

W turnieju udział wzięły trzy zespoły reprezentujące szkoły podstawowe z Czarnego, Debrzna oraz Szkoły Sportowej z Człuchowa. Nasza drużyna w składzie: Zuzanna Knut, Bianka Żmudzka i Karolina Maćkowiak po wygraniu rozgrywek gminnych tym razem zajęła drugie miejsce. Dziewczęta pewnie pokonały zespół z Debrzna wynikiem 11:1. Niestety po zaciętej walce do ostatniej minuty przegrały z zespołem z Czarnego 2:4 i tym samym zdobyły srebrny medal.

Dziękujemy za walkę i życzymy dalszych sukcesów!!!