Koszykarze zagrali i kwestowali dla WOŚP!

W dniu 21.01.2022r. na hali widowiskowo sportowej Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie odbył się turniej mini – koszykówki “SMOKI grają dla WOŚP”. W rywalizacji sportowej udział wzięło sześć zespołów w dwóch kategoriach wiekowych z pięciu różnych miejscowości m.in ze Szczecinka, Chojnic, Czarnego, Debrzna i Człuchowa.

Umiejętności koszykarskie i dobra zabawa towarzyszyły nam tego dnia do końca rozgrywek. Ważniejszy jednak od celu sportowego był cel zbiórki pieniędzy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, która w tym roku zagra po raz trzydziesty. Do finału tego wydarzenia zostało jeszcze trochę czasu ale w naszej szkole i w naszych sercach orkiestra już gra.

W turnieju świetnie zaprezentowali się chłopcy reprezentujący naszą szkołę i zajęli pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej U11. Pokonując po drodze zespoły ze Szczecinka i Debrzna. Gratulujemy i życzymy powodzenia w turnieju ligi wojewódzkiej, który odbędzie się 23.01.2022r.

Dziękujemy wszystkim za udział i za to co wrzucili do naszej puszki!