Kuba wicemistrzem Polski w kajakarstwie !!!

Świetnie zaprezentowali się uczniowie Gimnazjum Sportowego i Liceum Ogólnokształcącego Sportowego w Człuchowie podczas Mistrzostw Polski Juniorów w kajakarstwie klasycznym.
Regaty, które odbyły się na torze regatowym Malta w Poznaniu były bardzo udane dla naszych kajakarzy. Sześcioosobowa grupa w komplecie zameldowała się w finałach i walczyła o najwyższe laury. Najlepiej z naszych uczniów zaprezentował się Jakub Szewczak z klasy 2 LOS. Kuba w konkurencji K-2 5000m zdobył srebrny medal Mistrzostw Polski Juniorów, co jest jego największym sukcesem w karierze. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! Wyniki naszych uczniów:
– 2 miejsce K-2 5000m Jakub Szewczak;
– 5 miejsce K-2 500m juniorów Jakub Szewczak:
– 6 miejsce K-2 3000m juniorek młodszych Zuzanna Wytrążek/Wiktoria Makulska;
– 6 miejsce K-2 5000m juniorek Julia Szczepaniak;
– 8 miejsce  K-2 500m juniorek Julia Szczepaniak;
– 9 miejsce  K-2 1000m juniorek Julia Szczepaniak;
– 9 miejsce K-1 500m juniorów młodszych Krzysztof Niziałek;
– 9 miejsce K-2 500m juniorek młodszych Zuzanna Wytrążek/Wiktoria Makulska;