Misja Wzorowa Łazienka …. RUSZYŁO GŁOSOWANIE !!!

Nasza szkoła zgłosiła się do programu WZOROWA ŁAZIENKA, którego organizatorem jest producent środków czystości marki Domestos. Celem programu jest poprawa warunków sanitarnych w polskich szkołach podstawowych. Szkoły mogą ubiegać się o nagrody, którymi są: remont szkolnej toalety o wartości 30 tysięcy złotych w zwycięskiej szkole oraz sfinansowanie odświeżenia łazienek o wartości 5 tysięcy złotych każda. Dodatkowo 100 kolejnym placówkom zostanie przekazany roczny zapas produktów Domestos, które pomogą dbać o czystość i higienę w szkolnych toaletach. Aby nasza szkoła miała szansę na zwycięstwo będą potrzebne głosy rodziców, uczniów, nauczycieli, przyjaciół szkoły.

Głosować można na trzy sposoby:

  1. Bezpośrednie oddanie głosu na galerię prac, która znajduje się pod linkiem: www.wzorowalazienka.pl/galeria/9379
  2. Głosowanie z paragonem.
  3. Zdobywanie głosów z gry.

Oddawanie głosów rozpoczynamy dnia 01.10.2018r. o godz. 13:00, koniec głosowania nastąpi w dniu 30.11.2018r. o godz. 23:59.

DO DZIEŁA!!!