Mistrzostwa Liceum Ogólnokształcącego Sportowego w lekkoatletyce

Mistrzostwa Szkoły zorganizowane zostały dnia 19.09.2019r. Zawody rozgrywane były przy pięknej pogodzie, sporej liczbie zawodników i doskonałej atmosferze. Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego Sportowego startowali w następujących konkurencjach: bieg 100 m, skok w dal, pchnięcie kulą oraz bieg  800 m i 1000 m. Najlepsi zawodnicy zostali udekorowani pamiątkowymi medalami, które ufundował UKS ZSS Człuchów.

WYNIKI :

100 m dziewczęta
1 M – Marcelina Gałan                                                                                                                                  2 M – Klaudia Kalinowska                                                                                                                            3 M – Dominika Borchardt


100 m chłopcy

1M – Sebastian Kluk                                                                                                                                     2M – Kacper Stachewicz                                                                                                                             3M – Nazari Oszyjko


Skok w dal dziewcząt

1M – Klaudia Kalinowska                                                                                                                             2M – Marcelina Gałan                                                                                                                                   3M – Maja Rudzikiewicz


Skok w dal chłopców

1M – Maciej Radkowiak                                                                                                                                2M – Kacper Stachewicz                                                                                                                             3M – Sebastian Kluk


Pchnięcie kulą dzięwcząt

1M – Weronika Żabińska                                                                                                                              2M – Agnieszka Paciorek                                                                                                                            3M – Marta Bogucka


Pchnięcie kulą chłopców

1M – Jan Kazymir                                                                                                                                          2M – Jakub Kopyszewicz                                                                                                                            3M – Daniel Biłanicz


800 metrów dziewcząt

1M – Agata Elsner                                                                                                                                        2M – Marcelina Gałan                                                                                                                                  3M – Weronika Trypuz


1000 metrów chłopców

1M – Juri Syczowyj                                                                                                                                      2M – Maciej Berg                                                                                                                                          3M – Nazari Oszyjko

Wszystkim zawodnikom bardzo dziękujemy. Gratulujemy uzyskanych wyników i zapraszamy na następne zawody