Mistrzostwa Powiatu Człuchowskiego w tenisie stołowym

Dnia 16.11.2021r.  w Debrznie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Człuchowskiego w tenisie stołowym. Szkołę podstawową sportową reprezentowały dziewczęta i chłopcy klas 4-6 oraz chłopcy klas 7-8. Wszystkie zespoły stanęły na podium zdobywając cenne punkty w klasyfikacji wojewódzkiej szkół podstawowych. Dziewczęta w składzie Gasperowicz Milena, Bryza Matylda ,Szymańska Wiktoria zajęły pierwsze miejsce awansując tym samym do półfinałów wojewódzkich, które odbędą sie w Słupsku. Drugie miejsce zdobyli Filip Rutkowski w składzie z Radosławem Baranowskim . Reprezentantami klas 7-8 chłopców byli Dominik Mroziewicz i Oskar Dowksza, którzy po ciężkim pojedynku zajęli 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej.  Wszystkim zawodnikom gratulujemy a dziewczętom życzymy powodzenia na półfinałach wojewódzkich.